Pelin Karahan Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pelin Karahan Fan Clup

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Çekim Hazırlıkları Karavanda, dedikodu kazanı ateşte

YazarMesaj
PaSaKLıTaNRıÇa*

PaSaKLıTaNRıÇa*

Çekim Hazırlıkları Karavanda, dedikodu kazanı ateşte Empty
MesajKonu: Çekim Hazırlıkları Karavanda, dedikodu kazanı ateşte   Çekim Hazırlıkları Karavanda, dedikodu kazanı ateşte EmptyPaz Şub. 07, 2010 2:26 pm

Kavak Yelleri
Buz gibi bir günde Kavak Yelleri setinin karavanını terk ederken kafamızı şu cümleler zonklattı:

‘’Bizim kızların Blake Lively’den veya Katie Holmes’tan neleri eksik?’’, ’’Tüm ekibe,
Dağhan Külegeç gibi özel Karavan nasip olsa!’’.

Katie Holmes ve Michelle Williams minicik bir karavanda dipdibe yemek yemiş, günde 24 saat çalışmak durumunda kalmışmıdır? Ya da son dönemin bağımlılık yaratan dizisi‘’GossipGirl’ünergen çıtırları kendi yemekk tabaklarını buz gibi soğukta bizzat çöp kutularına taşıyorlarmıdır ?Veya ‘How I Met Your Mother’cılardan biri, beş kişiden fazla nüfuslu bir karavanda kafayı masaya dayayıp uyumuşmudur?
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Tüm bu soruların cevapları, Kavak Yelleri dizisi oyuncuları için ‘’Evet’’. Mesela İbrahimKendirci(Deniz), Kavak Yelleri havası soluduğum bir saat boyunca karavanda başını masaya koymak(bunalım modu) veya karavanın koltuğunda yılan misali kıvrılmak suretiyle uyuyor.İletişim kurduğumuz saniyeler içerisinde ise havada uçuşan cümleler şunlar oluyor. ‘’ Bu kim?(beni kastediyor) ve ‘’ BU gün dokunmayın bana.’’ (İbrahim kendinden bahsediyor).

Spotun yolaçabileceği yanlış anlaşılmaların da önüne tez vakitte geçeyim. Evet, Dağhan Külegeç(Efe) Kavak Yelleri setinde o gün kendi özel karavanında. Pacey Witter namümkündü, Efe’ye de razıydık ama kısmet değilmiş. (Pacey Witter cahillerine not: Her ) 90’lar ergeni onaylar ki Dawson’s Creek’in esas oğlanı Dawson değil Pacey’di. Dağhan’ın canlandırdığı Efe karakteri de Pacey’nin dengi bir nevi.) Neyse….

'’Karavanda giyinmenin zorluklarımı? Bu karavanın burada olması bile bizim için büyük lüks!’’
diye gülüyor Pelin Karahan (Aslı). İşin zorluklarından bahsederken bile pozitif, ağzı kulaklarında.
Bu iyimserlik tozlarını biraz bana da serpiştirse diyorum ve ‘’Senin hiç suratın asılmazmı
Pelin’cim?’’ diyorum. ‘’ Nasıl motive edersin kendini?’’. ‘’Hadi yavrum az kaldı’’ diye annesi
gaz verirmiş Pelin’e telefonda.

Kavak Yelleri’nin çoğu çekimlerine karavan maravan gelmiyor maalesef. Sokakta bir perdeninarkasında giyiniyorlar, fönleri yolun ortasında çekiliyor. Reytingi tavan dizi bile böyleyse, diğerlerinin vay haline. ‘’ Günde 24 saat çalıştığımız oluyor, sinirlerimiz bozuluyor bazen.Kapıdanbiri gelse gülüyoruz’’ diyolar.

Beni lüx ve rahat bir ortama çağırmışlar demek ki. Kahvem ve muzum bile var. Ceren bana ve kendine kahve söyledikten sonra ikinci sigarasını sarıyor. ‘’Ben seni tanıyorum bir yerlerden, Peyeto’de görmüş olabilirmiyim?’’ diye soruyor. Evet, dakika bir ve ortak noktamızı bulduk.Tindersticks heyecanı ise ikinci ortak noktamız. Son albüm ‘’ The Hungry Saw’u nasıl buldun?‘’H2000 de izlemişmiydin?’’ ‘’Him’le gelmişlerdi’’ diyesoruları sıralıyor. Onlar çalarken en öndebir yastık bulup uzandım ve o şekilde izledim’’ diyor.’’Peki konser gecesi çekimin olursa nasılkaçacaksın bakayım?’’ sorusu dilimin ucunda. Soruyorumda ama cevabı seninle paylaşamamsevgili okuyucu.

Ben, perdeyi çekmiş Ceren ve Pelin’le muhabbet ederken, yemek çanları çalıyor. Çekime araveriliyor, Aslı Enver’ de(Mİne) karavana gelir,birde onu sorguya çekeyim diyorum, Aslı karavanadalıyor ve ışık hızıyla göz göze geliyoruz. ‘’N’aber’’ diye sesleniyor bana, o da Pelin gibi tüm soğuğa rağmen pek neşeli. Bocalıyorum, Aslı’yla tanışmamıştım ki hiç! ‘’Ayyy pardon, ben birinebenzettim seni’’ diyor. Fotoğraf çekeceğimizi öğrenince hemen kahküllerini fönlüyor aynanınönünde. Ardından karakterinin siyah montundan kurtuluyor ve kendi pembe (bayılıyorumrengine ve hemen nereden aldığını soruyorum) giyiyor. Sette boş kaldığında atkı örüyor,goblen yapıyor yada kitap okuyormuş. O kadar sıcak ve canlı biri ki ( hemde sabahın altısındadüşmüş set yollarına) üstelik yaşıtız. Pera Güzel Sanatlar Lisesinden geçmiş ikimizinde yolu. Benkursa gitmiştim o lisesinde okumuş. Aslı içki içmiyor ama kendisini Ayda yılda bir Tünel’dekiLokal’de martini yudumlarken görebilirsiniz.

Sarıyer’in ıssız tepelerinde işin cilvelerinin birinci ağızdan dinledik. Hava buz, tüm ekip gayet
sıcaktı, bizi arabayla aldırdılar bile. Son cümlemde ise Yapım Şirketi’nmin isteğini yerine getirmekve kendilerine teşekkürlerimi sunmak isterim buyrunuz. ‘’ Kavak Yelleri bir TİMS Productionsyapımıdır’’
TimeOut İstanbul Dergisinden alıntıdır.

1 sayfadaki 1 sayfası