Pelin Karahan Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pelin Karahan Fan Clup

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Kavak Yelleri Resmi Sitesinde Hayranlarıyla Buluşması

2 posters
YazarMesaj
PaSaKLıTaNRıÇa*

PaSaKLıTaNRıÇa*

Kavak Yelleri Resmi Sitesinde Hayranlarıyla Buluşması Empty
MesajKonu: Kavak Yelleri Resmi Sitesinde Hayranlarıyla Buluşması   Kavak Yelleri Resmi Sitesinde Hayranlarıyla Buluşması EmptyPaz Şub. 07, 2010 3:26 pm

berker01 demiş ki:
PelinKarahan
Merhabalar Arkadaşlar,

Yoğun ilginize çok teşekkür ediyorum. Mesajlarınıza cevap vermeye çalışıyorum ancak yoğun ilginizden dolayı sayfalar çok yavaş güncelleniyor. Elimden geldiğince cevaplamaya çalışıyorum. Anlayışla karşpılayacağınızı umuyorum.

+
Merhaba Pelin Abla,Ben Gamze 12 yaşındayım İstanbul'dan yazıyorum senin büyük hayranınım ve sorum geliyor..

тuяizм мєzuηuSuηuz aмa вiя dizidє вaşяσL σγηuγσяSuηuz γıLLaя öηćє Sizє вiя Sєςєηєк SuηuLSaγdı тuяizмi Sєςєяdiηiz γσкSa σγuηćuLuğuмu

Pelin Karahan
Turizmi seçerdim .Çünkü oyunculuk hiç aklımda yoktu.

+

SAMSUNDAN SMT PELİN ABLACIM MERHABA NASILSIN SENİ ÇOK SEVİYORUM GÜZEL BİR KIZSIN SANA SORUM ŞUDUR SİZ SONSUZA YÜRÜMEK FİLMİNDE OYNAMIŞMIYDIN TEŞEKKÜRLER

Pelin Karahan
Hayır henüz hiçbir filmde oynamadım.

+

PELİN ABLAM ÇOK SEVİNDİM BURAYA GELMENE HEMEN SORUMU SORAYIM

-bu sitede sohbet etmek fikrini nasıl karşıladın?

pelin abla oyunculuğa nasıl başladın

Pelin Karahan
Bu site dizinin resmi sitesi olduğu için sizlerle sohbet etmek benim için büyük zevk oldu.

Oyunculuğa bir cast ajansına kayıt olarak başladım ve ilk reklam filmlerinde oynadım.

+

merhaba ben dilek

burda bu gün olmak sana bu mesajı yazmak çok güzel eskişehire beklerim burda o kadar çok hayranın var ki
hiç oyuncu olmaktan pişmanlık duydun mu

Pelin Karahan
Eskişehirde 5 yıl yaşadım. O yüzden Eskişehir 'in yeri bende ayrıdır. Oyunculukta daha çok yeniyim. Pişman olacağım bişey olmadı şimdiye kadar. Umarım ilerde de olmaz.

+

ben dilek
oyuncu olduktan sonra çevrendeki davranışlar ,konuşmalar, tepkilerde nasıl bi değişim oldu
başka hangi oyuncularla ynamak isterdin şimdiden tşk ederim.

Pelin Karahan
Oyuncu olduktan sonra benim çevremde aslında çok ta birdeğişiklik olmadı. Tek fark beni tanıyan artmış olması.
İsim vermek istemiyorum ama işinde başarılı olan pek çok isimle bende çalışmak isterim.

+

mereba pelin abla;
seni çok sevdiğimi önceden belirtmek istiyorum.
ileride kavak yellerinden sonra başka bir dizi veya tiyatroda aynı kadroyla oynamak isdermisin?

bahar

Pelin Karahan
Ticari anlamda aynı kadroyla başka bir iş yapmak ne kadar doğru bilmiyorum. Ama ben şuan çalıştığım kadrodan yana çok şanslıyım ve mutluyum. Bana kalsa onlarla tekrar başka bir iş yapmak isterim.

+

slm pelin senı çok sevıyoruz sinema teklıfı aldınız mı? yurt dısından begendıgınız birlikte oynamak ıstediğiniz bir oyuncu var mı?

Pelin Karahan
biçok sinema teklifi geldi. ama kimi zamansızlıktan kimi de doğru teklif olmadığını düşündüğümden hayata geçmedi.

Yurtdışında beğendiğim birçok oyuncu var ama ben özellikle Jude Law ile oynamak isterim.

+

Merhaba. Ben İzmir'den Simge. Öncelikle size sınıfımdan bir kucak dolusu sevgi ve öpücükler iletiyorum ve soruma geçiyorum

İnternette adınıza açılan bir sürü fan siteleri, yolda yürürken karşınıza çıkan ya da sizin için sete ziyarete gelen fanlarınız var. Bunları düşününce ve hayranlarınızla her fotoğraf çekildiğinizde, internette adınıza açılan fanlara rastlayınca neler hissediyor, bazı sitelerde "Pelin Karahan" diye dolanan yalancılar hakkında neler düşünüyorsunuz?

Pelin Karahan

sonuçta onlarda beni sevdikleri için böyle siteler açıyorlar. ama inanın o kadar yoğun bir tempoda çalışıyorum ki hepsine vakit ayırıp takip etmem mümkün değil. Sadece resmi sitede yazabiliyorum onun dışındakilre lütfen inanmayın. Msn adresi kullanmıyorum ve facebook gibi gruplarada üye değilim. Benim ismimi kullanıp benmişim gibi konuşan insanlara da sitem ediyorum.

+

pelin hanım bennn oguz karamürsel den

Bu dizi bu yaz bitermi sizce cvp larmsıınız ??

Pelin Karahan
bunu gerçekten bende bilmiyorum ama benim gönlümden geçen bitmemesidir.

+

slm pelin abla.ben aydın dan esra. bu gün benm doğum günüm ve senin hayranınım.sorumu soruyorum
diziden en etkilendiğin sahne ya da bölüm hangisi acaba?

Pelin Karahan
Öncelikle doğum günün kutlu olsun Esracım. Ayrıca sorunu çok beğendim. en etkilendiğim sahne Deniz'in Aslıyı Mineyle aldattığını Aslı'ya söylediği an. Orda tokat atmıştım hatta. O sahne gerçekten oynarken de beni çok etkilemişti.

+
mrba ben istanbuldan merve
pelinn ablacım hemen sorularıma geçiorm;
1-hangi yemeklerden ve hangi renklerden hoşlanırsın?
2-hangi diziyi izlersin ve hangi şarkıları dinlersin?

Pelin Karahan
Özellikle makarna ve çeşitlerini çok seviyorum. En sevdiğim renk Gri, pembe ve kahve.
Açıkçası çok dizi takip edemiyorum. Hatta kendi dizimi bile seyredemiyorum.
Şarkılarda da yerlia ve yabancı pop seviyorum

+

merhaba pelin abla ben izmir-ödemişten merve seni ailece çok sevioruz dizinin hem konusu olsun hem oyuncular olsun bayılıyoruz hemen soruma geçeyim
ilk dizi setine gittiğinde içindeki duygular nasıldı?
bide ödemişte okuduğunu duymuştum doğrumu?

Pelin Karahan
Ödemişte 3 yıl okudum.
İlk gittiğimde tabiki çok heyacanlıydım ve içimde korku vardı ya altından kalkamazsam diye. Ama çok şükür altından kalktım.

+

meraba pelin ablacım...Ben istanbuldan Ebru
Öncelikle SENİ ÇOK SEVİYORUM ve Çok Beğeniyorum...
Sorum:
1)Dizide oynamayı kabul etmenin sebebi neydi?
2)Eski Bölümler mi?Yeni Bölümler mi?

Pelin Karahan
dizide oynamayı kabul etmemin ilk sebebi Aslında yapım şitketim ve yapımcımdır. Herhangi bir deneyimim olmamasına rağmen bana bu kadar güvenmeleri beni yüreklendirdi.

Eski bölümlerin de tadı ayrıydı ama bu karakterler gerçek hayatta olduğu gibi büyümeye devam ettiği için yeni bölümlerde en az eskiler kadar güzel

+
pelin abla sen neden bu kadar tatlısın yyaaa:D
seni çok seviyorumm
sorum:kendine vakit ayırabiliyomusun ,kendine bol vakit kalıyormu dizi çekimlerinden

Pelin Karahan
dizi çekimlerinden çok fazla fırsat kalmıyor ayırabildiğim zamanlarda da sinemaya gidiyorum. Ailemle arkadaşlarımla zaman geçiriyorum . Bide bol bol oyuyorum.

+
merhabalar bn izmirden çağla sizi büyük bir beğeniyle izliyor ve takip ediyorum..sorum şu: kavak yelleri dizisinden sonra oynayacağınız film ya da dizilerde hayranlarınızın karşısına hangi rollerde çıkmayı düşünüyorsunuz? şimdiden teşekkür ederim başarılarınızın devamını dilerim..

Pelin Karahan

Kesinlikle Aslı karakterinden farklı rollerde oynamak isterim. ama bunun tek sebebi kendimi geliştirmek.

+
Mine karakterini size verseler siz bu karakteri oynarmıydınız istanbuldan cihat seni çok seviyorum

Pelin Karahan
Tabiki seve seve oynardım. Mine 'de çok güçlü ve altyapıs olan bir karakter. İyi yada kötü diye ayırt etmemek lazım .Yorumlayıp altından kalkabilmek önemli.

+

MErhaba Pelin Abla Ben:melisa Yaşım:14 İstanbuldan...
Gerçekten çok doğal oynayan ve güzel bir oyuncusun..Seni Çk seviyroum..(:
sorum Şu:Dizide Çok tecrübeli oyuncular var bu seni etkiliyormu ??
Bir De Kendini ekranda izlemek nasıl bir duygu =)?
şimdiden çok Tşk EDerim..(:

Pelin Karahan
Tecrübeli oyuncularla oynamak beni olumlu anlamda tabiki çok etkiliyor. Burası benim için bir okul. Bu anlamda çok şanslıyım.

+

öncelikle merhaba Pelin ben Eskişehir'den Emre(esk.yede bekleriz )
sorum şu:

Eskişehirde okuduğunu biliyorum ve bununla ilğili en çok Eskişehirden en çok özlediğiniz şey nedir.?

şimdiden teşekkürler

Pelin Karahan
En çok çiğ böreği özlüyorum bide doktorlar caddesinde arkadaşlarımla gezmeyi.

+
Pelin Karahan
ARKADAŞLAR,
HEPİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. İLGİNİZ VE SORULARINIZ ÇOK GÜZELDİ. KEŞKE BÜTÜN SORULARINIZA CEVAP VEREBİLSEYDİM. ANCAK SİTE ÇOK YAVAŞ İLERLİYOR VE BENİM ŞUAN SETE YETİŞMEM GERKİYOR. UMARIM TEKRAR BU SİTEDE BULUŞURUZ. HEPİNİZİ KOCAMAN ÖPÜYORUM HEM ASLI OLARAK HEM PELİN OLARAK....

[b]
PeLiNcİ*

PeLiNcİ*

Kavak Yelleri Resmi Sitesinde Hayranlarıyla Buluşması Empty
MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri Resmi Sitesinde Hayranlarıyla Buluşması   Kavak Yelleri Resmi Sitesinde Hayranlarıyla Buluşması EmptyC.tesi Tem. 17, 2010 11:18 am

sağoll

Kavak Yelleri Resmi Sitesinde Hayranlarıyla Buluşması
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kavak Yelleri'nde aşk rüzgarları!
» Başında Kavak Yelleri ESiyormuş ESsin..
» Başlarında Kavak Yelleri esiyor
» kavak yelleri 103.bölüm tahminler
» Milliyet-Pazar/Aslında onun başında kavak yelleri hiç esmedi