Pelin Karahan Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pelin Karahan Fan Clup

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

KAVAK YELLERİ'NİN ASLI'SI PELİN KARAHAN, OYUNCULUĞA NASIL BAŞLADIĞINI ANLATTI.

2 posters
YazarMesaj
PaSaKLıTaNRıÇa*

PaSaKLıTaNRıÇa*

KAVAK YELLERİ'NİN ASLI'SI PELİN KARAHAN, OYUNCULUĞA NASIL BAŞLADIĞINI ANLATTI. Empty
MesajKonu: KAVAK YELLERİ'NİN ASLI'SI PELİN KARAHAN, OYUNCULUĞA NASIL BAŞLADIĞINI ANLATTI.   KAVAK YELLERİ'NİN ASLI'SI PELİN KARAHAN, OYUNCULUĞA NASIL BAŞLADIĞINI ANLATTI. EmptyPaz Şub. 07, 2010 3:36 pm

31 Ekim 2008 Cuma 14:33

KABİLİYETSİZ HEM DE KISA BOYLUYDUM!
KAVAK YELLERİ'NİN ASLI'SI PELİN KARAHAN, OYUNCULUĞA NASIL BAŞLADIĞINI ANLATTI. Makethumbaspx2
Kavak Yelleri'nin Aslı'sı Pelin Karahan, oyunculuğa nasıl başladığını anlattı: Yakınlarım “Pelin yüzün çok güzel. Bir ajansa yazıl en azından reklam filminde oynarsın” diyordu. Ama ben bunu hiç istemiyordum. Ancak İstanbul’daki zor hayat şartları karşısında mecbur kalıp ajansa yazıldım. İlk reklam filmimi Çağan Irmak çekti.

Onunla başlamak büyük şans. Ajanstan aradılar ve görüşmeye gitmemi söylediler. Görüşmeye gittim. “Müzikle uğraşıyor musun?”, “Spor yapıyor musun?”, “Bir müzik aleti çalabiliyor musun?”, “Okullu musun?” gibi bir sürü soru sordular. Ben her soruya “hayır” diyordum. Orada bir sürü insan vardı ve aralarında çok güzel fiziğe sahip mankenler de vardı. Onlara baktığımda şansımın sıfır olduğunu düşündüm. Hem tecrübesiz, hem kabiliyetsizdim, hem de kısa boyluydum. Bazı sahneleri oynattılar. Sonunda beni ciddiye aldıklarını gördüm, ben de çabaladım ve rolü aldım.
PeLiNcİ*

PeLiNcİ*

KAVAK YELLERİ'NİN ASLI'SI PELİN KARAHAN, OYUNCULUĞA NASIL BAŞLADIĞINI ANLATTI. Empty
MesajKonu: Geri: KAVAK YELLERİ'NİN ASLI'SI PELİN KARAHAN, OYUNCULUĞA NASIL BAŞLADIĞINI ANLATTI.   KAVAK YELLERİ'NİN ASLI'SI PELİN KARAHAN, OYUNCULUĞA NASIL BAŞLADIĞINI ANLATTI. EmptyC.tesi Tem. 17, 2010 11:17 am

Vay bee demekki pelin karahan en başlarda böle düşünüyordu ...

Haber için sağol

1 sayfadaki 1 sayfası