Pelin Karahan Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pelin Karahan Fan Clup

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

selam ben geldim!

2 posters
YazarMesaj
pelin_ayça

pelin_ayça

selam ben geldim! Empty
MesajKonu: selam ben geldim!   selam ben geldim! EmptyPaz Şub. 21, 2010 11:40 am

merhaba arkadaşlar ben ayça aslen ankaralıyım ama şu anda yunanistandayım buraya katılmamın 2 sebebi var 1 yeni arkadaşlar edinmek 2 pelin karahanın çok büyük hayranı olmam inşallah bu isteklerimi gerçekleştirip forumda iyi vakit geçiririm bütün pelin karahan hayranlarına selam onları buradan çok çok çok öpüyorum Very Happy Smile
ekolanci

selam ben geldim! Empty
MesajKonu: Geri: selam ben geldim!   selam ben geldim! EmptySalı Mart 30, 2010 9:32 am

Selam Pelin_Ayça,
Kaç yaşındasınız bilmiyorum ama yunanistandayım yazısını görünce mesaj atmak istedim. Pelin Hanım ben 10-15 gün içerisinde iş nedeni ile Yunanistana geleceğim. Orada yaklaşık 5 gün kadar kalacağım. Bana bu 5 günde yardımcı olabilecek türk bir arkadaşa ihtiyacım var. (Yol,yer ve yunanca konularında) Ben geldiğimde bir araba kiralamayı düşünüyorum ve bir kaç büyük kenti dolaşmak istiyorum. Lütfen orada tanıdığınız bana yardımcı olaibliecek birileri var ise haber veririseniz sevinirim. Cüzzi bir ücret de verebilirim bana yardımcı olacak kişiye. e_kolanci@hotmail.com adresi msnim, ekolanci@gmail.com buraya da mail atabilirsiniz.

selam ben geldim!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ben geldim (:
» SéLam ! :)
» Selam =)
» selam=)