Pelin Karahan Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pelin Karahan Fan Clup

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Resim yapmak genlerinde var!

2 posters
YazarMesaj
PaSaKLıTaNRıÇa*

PaSaKLıTaNRıÇa*

Resim yapmak genlerinde var! Empty
MesajKonu: Resim yapmak genlerinde var!   Resim yapmak genlerinde var! EmptyC.tesi Nis. 17, 2010 8:18 am

Oyunculukta emin adımlarla ilerleyen güzel, resim yaparken tüm yorgunluğunu atarak yenilendiğini söylüyor. Pelin, o çok konuşulan masmavi gözlerinden sonra yine çok konuşulacak resim yeteneğini Seba Uğurtan atölyesinde geliştiriyor
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Kavak Yelleri Dizisi'ndeki performansı ile genç nesil oyuncular arasından sivrilmeyi başaran Pelin Karahan, İzmir'de bir başka yeteneğini geliştirmeye çalışıyor.
Aslında sözünü ettiğimiz yetenek kendisinde kalıtımsal olarak var. Fakat o bu yönünü yeni keşfetmiş.
Güzel oyuncu ile resim tutkusu, bundan sonra yapacakları ve günlerinin büyük bölümünü geçirdiği "dizi seti İzmir"i konuştuk...
* Resimden başlayalım Pelin... Nasıl başladı merakın?
- Aslında resim yapmak genlerimde var benim. Annem alaylı ressam. Dolayısıyla ben resimle iç içe büyüdüm. Yağlıboyalar, karakalemler... Ama ne hikmetse bunun bende de tutku olduğunu 25 yaşıma gelince ve de İzmir'de keşfedebildim. (gülüyor)

haberin devamı....
http://www.yeniasir.com.tr/Alisveris/2010/04/17/resim_yapmak_genlerinde_var

"Pelin sanatçı doğmuş"
İzmir'in; Pelin gibi birçok ünlüye daha hocalık yapan ressamı Seba Uğurtan yeni öğrencisini şöyle değerlendirdi:
[B]"Pelin, sanatçı olarak doğmuş biri. Her şeyden önce yüreği bu işler için yaratılmış. Aslında düşünmeyi bilen insanlar resim yapabilir. Pelin düşünmeyi bilen, topluma karşı duyarlı bir genç kız. Bana geldiği günden beri direk yaratma duygusuna büründü.
Bir kere dünya klasiklerinden bir reprodüksüyon yaptı, sonra 'Ben yüreğimin resmini yapmak istiyorum' dedi. O çok özel biri. Sanata ve sanatçıya saygılı. Resim yapmak zaten genlerinde var. Yapması gereken tek şey yeteneğini perçinlemek.
PeLiNcİ*

PeLiNcİ*

Resim yapmak genlerinde var! Empty
MesajKonu: Geri: Resim yapmak genlerinde var!   Resim yapmak genlerinde var! EmptyC.tesi Tem. 17, 2010 10:58 am

Ayy ben onu yerimm nasılda konsantre olmuş resme ....

Sağoll

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Resim Nasıl Yükleyebilirim?