Pelin Karahan Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pelin Karahan Fan Clup

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Kadın oyuncular arasında fark var!

3 posters
YazarMesaj
PaSaKLıTaNRıÇa*

PaSaKLıTaNRıÇa*

Kadın oyuncular arasında fark var! Empty
MesajKonu: Kadın oyuncular arasında fark var!   Kadın oyuncular arasında fark var! EmptyPaz Nis. 18, 2010 10:21 am

./...

Fahriye Evcen’i Özlem Yılmaz’dan daha başarılı buluyorum çünkü iki oyuncunun da eş zamanlı girdikleri kariyerlerinde unutulmaz olan Fahriye Evcen oldu...
Özlem Yılmaz’ı Pelin Karahan’dan daha başarılı buluyorum çünkü geleneklere aykırı iki dizi tipinden eğilip bükülmeyenine samimiyetle hayat verdi...
Pelin Karahan’ı Hazal Kaya’dan daha başarılı buluyorum çünkü kalabalıkları fan siteleriyle filan değil oyunculuğuyla meşgul ediyor...
Hazal Kaya’yı Beren Saat’ten daha başarılı buluyorum çünkü bir ekran aşkı bile olsa Behlül’ü Bihter’den daha çok sevdiğine inandırdı kitleleri.
Aşka yani, ihtirasa değil!

./....
Mesut Yar
tamamı...
http://www.posta.com.tr/magazin/YazarHaberDetay/Kadin_oyuncular_arasinda_fark_var_.htm?ArticleID=26580
BaSaKk

BaSaKk

MesajKonu: Geri: Kadın oyuncular arasında fark var!   Kadın oyuncular arasında fark var! EmptySalı Nis. 20, 2010 7:20 pm

teşekkürler haber için görmemiştim
PeLiNcİ*

PeLiNcİ*

MesajKonu: Geri: Kadın oyuncular arasında fark var!   Kadın oyuncular arasında fark var! EmptyC.tesi Tem. 17, 2010 10:57 am

Haberler için sağol

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HAS KADIN OYUNCU