Pelin Karahan Fan Clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pelin Karahan Fan Clup

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

İsmail Cem Ödülleri Skandallarla Dolu

2 posters
YazarMesaj
PaSaKLıTaNRıÇa*

PaSaKLıTaNRıÇa*

İsmail Cem Ödülleri Skandallarla Dolu Empty
MesajKonu: İsmail Cem Ödülleri Skandallarla Dolu   İsmail Cem Ödülleri Skandallarla Dolu EmptyPtsi Nis. 26, 2010 4:51 pm

İSMAİL CEM ÖDÜLLERİ SKANDALLARLA DOLU
./...
"Gençlik Dizilerine" verilen ödüllerdeki tek rezalet bu değil. Adı üstünde gençlik dizisi... Genç oyunculara ödül verilmeli, öyle değil mi? Ama hayır..

Gençlik dizilerinde "En iyi kadın oyuncu" ödülünü 63 yaşındaki Hümeyra, "En iyi erkek oyuncu" ödülünü yine 64 yaşındaki Avni Yalçın, "En İyi Yardımcı Erkek oyuncu" ödülünü de 57 yaşındaki Altan Gördüm aldı.

Hani gençlerin sevgilisi Pelin Karahan'a, Sarp Apak'a, Sinem Öztürk'e, Bülent Çetinaslan'a ödül? Yok..

./...

Haberin tamamı...

http://www.habershow.com/v4/5024-ismail-cem-odulleri-skandallarla-dolu
--------------------------------------------------------------------------
Altın Ahududum İsmail Cem Ödülleri Jürisine

./...
Jüri ‘ jüri ‘ liğini yaptı, ‘ sizin göremediğinizi görüyorum ‘ dedi ve bazı saçma sapan ödüller verdi.

En çok şaşırdığımsa ‘ en iyi gençlik dizisi aktör ‘ ve ‘ en iyi gençlik dizisi aktris ‘ ödülleri oldu verilen. Hümeyra ve Avni Yalçın aldı, inanamadım. Sinem Öztürk, Pelin Karahan, Bülent Çetinaslan, Sarp Apak ve Berk Hakman duruyorken.

haberin tamamı....

http://www.bilgiagi.net/altin-ahududum-ismail-cem-odulleri-jurisine/18544/

PeLiNcİ*

PeLiNcİ*

İsmail Cem Ödülleri Skandallarla Dolu Empty
MesajKonu: Geri: İsmail Cem Ödülleri Skandallarla Dolu   İsmail Cem Ödülleri Skandallarla Dolu EmptyC.tesi Tem. 17, 2010 10:56 am

Değişik bir haber cnmmm

Sağol

İsmail Cem Ödülleri Skandallarla Dolu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İsmail Cem Televizyon Ödülleri
» [b]İsmail Cem Ödülleri Sarp Pelin.... [/b]
» Tüketici Ödülleri Gecesi